کود آروین

ساعت : ۰۰:۵۰:۱۶
امروز : شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۸
آروین یعنی تجربه ، با کود ارگانیک آروین کشاورزی نوین را تجربه کنید ، تلاشمان برای رضای او و خلق اوست ، تجربه + علم = افزایش تولید ، کود ارگانیک آروین تامین کننده مواد غذایی گیاهان ، تولید ملی افتخار ملی ، بهترین جایگزین کودهای شیمیایی کود مناسب برای تولید محصولات ارگانیک انسان و زندگی سالم با تولید محصولات ارگانیک
زمان و روش مصرف کود ارگانیک آروین

روش مصرف:

زراعت

کود ارگانیک آروین را می توان با دست(دستپاش) با دستگاه سانتریفیوژ روی سطح خاک پاشیده سپس به عمق ۴-۳ سانتی متری با خاک مخلوط نموده سپس عملیات شخم و کاشت انجام شود

باغبانی

اگر کشت منظم و ردیفی باشد می تونا با دستگاه کودکار کود را در سایه انداز درخت(به فاصله۴۰-۳۰سانتی متری خاک محل فعالیت ریشه)قرار داد.

در این روش هزینه کودهی به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کرده و در وقت صرفه جوی می شود.

اگر کشت منظم نباشد ، می توان در دو طرف درخت چاله ای به عمق مناسب(محل فعالیت ریشه) حفر نموده سپس کود را داخل چاله قرار داد ، سپس آبیاری نمود.

زمان مصرف :

کود ارگانیک آروین محدودیت زمانی مصرف ندارد. بهترین زمان مصرف برای گیاهان باغی اواسط زمستان تا اوایل بهار و در زراعت قبل از گشت می باشد.

همچنین کود ارگانیک آروین را در فصل بهار برای محصولات باغی و محصولات زراعی در طول دوره رشد می تونا به صورت سرک استفاده نمود.