کود آروین

ساعت : ۰۱:۰۵:۰۷
امروز : شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۸
آروین یعنی تجربه ، با کود ارگانیک آروین کشاورزی نوین را تجربه کنید ، تلاشمان برای رضای او و خلق اوست ، تجربه + علم = افزایش تولید ، کود ارگانیک آروین تامین کننده مواد غذایی گیاهان ، تولید ملی افتخار ملی ، بهترین جایگزین کودهای شیمیایی کود مناسب برای تولید محصولات ارگانیک انسان و زندگی سالم با تولید محصولات ارگانیک
ویژگی های مهم کود ارگانیک آروین

۱-مواد موجود در کود آروین دارای پیوند ارگانیک بوده که باعث آزادسازی تدریجی و مداوم به ویزه ازت در تمام دوره ی رشد گیاه شده و خطر گیاه سوزی ندارد.

۲-با به کارگیری یک ماده مفید تا حد اماکن بوی بد کود به حداقل رسیده است.

۳-کود ارگانیک آروین در بسته بندی ۲۵ کیلوگرمی تولیده شده که این بسته بندی هزینه حمل و نقل را تا حد زیادی کاهش داده و قابلیت انبارداری بلند مدت را میسر نموده است.

۴-دانه بندی و شکل کود امکان بکار گیری ماشین آلات(کودپاش و کودکار) را فراهم نموده ، به همین علت هزینه کودهی نسبت به روشهای سنتی بسیار کاهش یافته و از طرفی باعث توزیع یکنواخت کود در واحد سطح می گردد.

۵-فشردگی دانه ها(پلت) در خاک دو مزیت بسیار مهم را ایجاد می نماید. دانه های فشرده پس از قرار گرفتن در خاک تا مدت ها در کنار ریشه باقی مانده و علاوه بر تامین آّب(چند برابر وزن خود آب جمع می کنند) و نیاز غذایی گیاه ، یاعث کاهش PH خاک در محل ریشه می گردد.

۶-دانه های کود هشت تا ده برابر حجم اولیه فشرده شده اند . وقتی داخل خاک قرار می گیرند ، میتوانند بعد از جذب آب باز شده و در خاک تخلخل و فضا ایجاد کنند. فضای ایجاد شده باعث هوادهی بهتر به ریشه شده و از طرفی گازهای سمی ایجاد شده توسط ریشه از این فضا خارج می گردد.

۷-کود ارگانیک آروین عاری از بذر علف هرز ، مواد زائد مثل پوشال چوب ، مقوا و عوامل بیماری زای مشترک بین انسان و دام می باشد.